Zřizovatel: Plzeňský kraj

aktuality:

INFORMAČNÍ MEMORANDUM
více >

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření v r. 2017
více >

VIII. ročník regionální přehlídky KRALOVICKÝ PODZIM 2018
více >

Den otevřených dveří 2018
více >

Nový ošetřovatelský model v naší péči
více >

Informační servis
více >

Fotografie z roku 2018
více >

Časopis NÁŠ DOMOV 2/16
více >

Virtuální univerzita třetího věku
více >

Šikovné ruce našich seniorů
více >

Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

chcete se stát naším klientem?

Co je potřeba udělat?

Jako první krok musíte vyplnit „Žádost“ o poskytování sociální služby. Formulář této žádosti si můžete stáhnout na www.dspkralovice.cz nebo Vám jej poskytnou naši sociální pracovníci, kteří Vám podají veškeré informace o poskytování služeb v zařízení.

K vyplněné a Vámi podepsané žádosti přiložíte vyplněné „Vyjádření ošetřujícího lékaře“ (součástí „Žádosti“ o poskytování sociální služby).

Při osobním jednání pro doplnění konkrétních informací o úhradách za poskytované služby je možné vzít s sebou (není to podmínka pro zařazení do evidence žadatelů):

To vše zašlete na naši adresu, která je uvedena v hlavičce tiskopisu, nebo osobně doručte do podatelny DSP nebo sociálním pracovníkům.

V případě, že splníte podmínky pro přijetí do našeho zařízení, tzn., že Váš zdravotní stav odpovídá cílové skupině uživatelů, kterým můžeme naše služby poskytnout, bude Vaše žádost s Vaším souhlasem zařazena do evidence zájemců o službu a budete o tom informováni písemně.

Nesplníte-li podmínky pro přijetí, budete také informován písemně spolu se zdůvodněním nepřijetí.

V okamžiku, kdy se pro Vás uvolní vhodné místo, Vás kontaktujeme.

Vřele Vám doporučujeme, abyste nás navštívil/a již v době, kdy budete podávat Žádost o poskytování sociální služby. Budete mít možnost si v klidu celé zařízení prohlédnout a my Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy na služby, které poskytujeme. Tuto návštěvu si raději předem domluvte telefonicky na níže uvedených kontaktech. Jste srdečně vítáni spolu s rodinnými příslušníky nebo přáteli.

Další informace můžete získat

Informace ke stažení ve formátu .pdf zde

Žádost o poskytování sociální služby zde